shopify için uygulama incelemeleri

By | March 20, 2022

Bir uygulama incelemesi, mağazanızın önemli bir bileşenidir. Çok sayıda olumlu yoruma sahip olmak, diğer satıcıları ürününüzü kullanmaya teşvik edebilir. Ayrıca, olumlu eleştirilere sahip olmak, uygulamanızın arama motoru sıralamasını yükseltir ve kategori ile arama sayfalarında daha görünür olmasını sağlar. Shopify App Store’da öne çıkmak için, çok sayıda kişinin bu özelliği kendi yararınıza kullanmasını isteyeceksiniz. Bu makale, bir uygulama incelemesi kullanmanın artılarını ve eksilerini tartışacaktır.
En iyi Shopify uygulama incelemelerinden biri Loox’tur. App Store’da 4,9 puan alan bu uygulama olmazsa olmazlardan. Ayrıca estetik açıdan hoş bir arayüze sahiptir. Loox’un en iyi yanı, Shopify’a özel olması ve mağazanız için tamamen optimize edilmiş olmasıdır. Bu ücretsiz uygulama, mağazanızın güvenilirliğini ve sosyal kanıtını artırmanıza yardımcı olacaktır. Bu özellik, müşteri geri bildirimlerini otomatik olarak toplayacak ve büyük bir artı olan bir excel elektronik tablosuna aktaracaktır.
Müşteri incelemelerini ve referanslarını gösteren bir diğer uygulama ise Fera. Bu uygulama, tüm yorumları kolayca toplamanıza ve bunları müşterileriniz için daha çekici hale getirmenize olanak tanır. En iyi yanı, uygun maliyetli olması ve inceleme başına dört adede kadar görüntü görüntülemenize izin vermesidir. Ayrıca düşünceleri kolayca göstermek için bir kaydırıcı sunar. Ve elbette, ürün açıklamalarınıza yıldız derecelendirmeleri de ekler, böylece müşterileriniz yorumları okuyabilir.
Mağaza sahipleri ve mağaza yöneticileri için kullanılabilecek başka birçok uygulama da vardır. Bu uygulamalar, stoksuz satış yapan mağazaların satışlarını artırması için gereklidir. Ücretsiz olmasının yanı sıra uygulamaların ücretli versiyonlarını da kullanabilirsiniz. Hesabınızdaki izinleri istediğiniz zaman değiştirebilir ve incelemelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Hatta diğer kullanıcılardan gelen yorumları yanıtlayabilirsiniz. Birçok harika uygulamanın kullanımı ücretsizdir ve bunları denemekle ilgileniyorsanız, yatırıma değer olabilir.
Ürün İncelemeleri, ürünlerinize müşteri yorumları eklemenizi sağlayan, Shopify için ücretsiz bir uygulamadır. Bu, müşterilerinizin istedikleri ürünleri bulmasına ve sizinle etkileşime geçmesine yardımcı olur. Ürün İncelemelerinin Renk Düzeni, size çok zaman kazandıran Shopify web sitenizin temasıyla otomatik olarak entegre edilir. Ayrıca incelemelerinizi bir elektronik tabloya aktarmanıza olanak tanır. Shopify mağazanız için en iyi ürün incelemesini nasıl yapacağınızdan emin değilseniz bu özellik yararlıdır.
Bir uygulama ararken, destek bölümüne bakın. Bu, olumsuz yorumları kolayca paylaşmanıza olanak tanır, ancak aynı zamanda işletmeniz için en iyi uygulamaları bulmanıza da yardımcı olur. En iyi Shopify incelemeleri, müşteri destek sisteminizi geliştirmenize de yardımcı olabilir. Rakiplerinizin uygulamalarını takip etmek de önemlidir. Yalnızca işletmeniz için iyi bir uygulamaya sahip olmak değil, aynı zamanda gezinmesi kolay ve mükemmel bir mobil arayüze sahip olması gerekir.
Mağazanızdaki olumlu yorumların sayısını artırmak için yükleyebileceğiniz birkaç Shopify uygulaması vardır. Bazıları satışlarınızı artırmanıza yardımcı olabilir. Uygulama Reputon uygulaması bunun ünlü bir örneğidir. Bu uygulama, müşterilere otomatik olarak e-posta hatırlatıcıları gönderir ve onlardan bir inceleme yazmalarını ister. Ayrıca, karuselinizde olumlu incelemeler görüntülemenizi sağlar. Mağazanızla ilgili çalışmaların sayısını artırmak için faydalı bir uygulama.
Başka bir Shopify uygulaması Reputation’dır. Bu, müşterilerinize anket e-postaları gönderen bir e-ticaret uygulamasıdır. Müşteriler ürününüzden memnun kaldıklarında, seçtikleri platforma olumlu bir inceleme bırakmaları için teşvik edilirler. Öte yandan, bir müşteri mutsuzsa, mağaza sahibiyle özel olarak iletişime geçmeleri teşvik edilir. Bu şekilde, sorunu halka açılmadan önce çözebilirler. Bu, web sitenizin ziyaretçilerinin güvenini ve güvenini artırmak için kullanışlı bir araçtır.
Bir uygulama incelemesinin en önemli özelliği, sorunları belirleme yeteneğidir. Bir uygulama yüksek düzeyde kullanıcı incelemesine sahipse, başkalarının ürünü kullanması daha kolay olacaktır. Kullanımı ve diğer Shopify uygulamalarıyla entegrasyonu kolay olmalıdır. Bir hatayı gösterebilecek birkaç kötü yorum da var. Kullanmakta olduğunuz uygulama düzgün çalışmıyor ve mümkün olduğunca çabuk düzeltmeniz gerekiyor. Bu nedenle, bir inceleme okumak çok önemlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *