Müşterileri incelemek için bir uygulama var mı?

By | March 20, 2022

Muhtemelen kendinize “Müşterileri incelemek için bir uygulama var mı?” diye soruyorsunuz. Bu sorunun cevabı evet, hayatınızı çok kolaylaştırıyor. Kişiselleştirilmiş ve okunması kolay incelemeler alacaksınız. Bu, müşterilerinizin size geri bildirim vermesini kolaylaştıracaktır. Ayrıca işinizin onlara iyi görünmesini sağlayacaktır! Peki, ne bekliyorsun? Yotpo uygulamasını bugün indirin ve müşterilerinizle hemen etkileşime geçmeye başlayın!
En iyi inceleme uygulamasını bulmaya çalışıyorsanız, zorlanabilirsiniz. Piyasadaki uygulamaların çoğu kafa karıştırıcıdır, o yüzden en popüler olanlardan bazılarına göz atalım. HubSpot’un uygulaması, sizin için önemli olan yorumları bulmanızı kolaylaştırır. Müşterilerin yorumlarını içeren çevrimiçi bir dizindir ve ürüne göre kategorilere ayrılmıştır. Bu, şirketleri karşılaştırmayı ve hangilerinin en olumlu geri bildirime sahip olduğunu görmeyi kolaylaştırır. Ayrıca, kullanıcıların diğer müşterilerle ilişkiler kurmanın harika bir yolu olan diğer kişilerin incelemeleri hakkında yorum bırakmasına olanak tanır.
Bir başka popüler inceleme uygulaması HubSpot’tur. Bu site, kullanıcıların çeşitli ürünler hakkında incelemeler yayınlamasına izin veren bir sosyal ağdır. Kullanıcılar şirketleri istatistiklerine, 5 yıldızlı derecelendirmelerine ve fiyatlarına göre karşılaştırabilir. Ayrıca, en iyi yorumları bulmanıza yardımcı olan bir ürün içi resim özelliğine sahiptir. Hangilerinin en yüksek kaliteye sahip olduğunu görmek için müşterinin profilini de görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcı kimliği doğrulanmış ve anonim olmadığı sürece, incelemeler zaman ayırmaya değer.
HubSpot ayrıca, kullanıcıların bağımsız olarak ürünler hakkında anonim incelemeler yazmasına olanak tanıyan bir inceleme uygulamasına sahiptir. Bu, müşterilerin ürünleri hakkında yorum bırakmasını kolaylaştırır. Uygulama, işletmelerin web sitelerine bağlantılar ekleyerek daha fazla inceleme almasına bile yardımcı olur. HubSpot’a ek olarak, diğer inceleme uygulamaları Influenster ve ReviewHub.com’u içerir. Bu siteler, tüketicilerin tüketici ürünleri hakkında görüşlerini göndermelerine olanak tanır. İşletmenizin itibarını artırmanın harika bir yolu!
Müşterileri incelemek için başka bir uygulama Influenster. Bu site viraldir ve kullanıcıların ürünleri incelemesi için bir platforma sahiptir. Ayrıca birçok başka hizmet de mevcuttur. En iyi yorumları bulmak ve daha fazla trafik almak için bu uygulamaları kullanabilirsiniz. Facebook hesabınızı ve kredi kartınızı kullanarak da bu sitelere üye olabilirsiniz. Bu nedenle, bu uygulamaları kullanmaya başlamak ve müşteri memnuniyetinizi artırmak çok kolay. Merak ediyorsanız, “Bana yardımcı olacak bir uygulama var mı?” aşağıdaki siteyi inceleyebilirsiniz.
Trustpilot, popüler ve iyi bilinen bir inceleme aracıdır. Müşterilerinizin bir listesini yükleyebilir ve bir inceleme göndermelerini istemek için bir e-posta gönderebilirsiniz. Yeterince inceleme topladığınızda, müşterileriniz onları değerlendirebilir ve sizin hakkınızda yazabilir. Güvenilir bir inceleme uygulaması kullanmak, işinizi artıracak ve web sitenizin arama motorlarında görünürlüğünü artıracaktır. Müşterilerinizin deneyimlerini izlemek için de kullanabilirsiniz.
Birkaç büyük inceleme platformu, bireysel müşterilerden inceleme talep etmenize olanak tanır. Daha kişiselleştirilmiş bir yaklaşım arıyorsanız, müşterilerinize ürünlerinizi derecelendirmelerini isteyen e-postalar gönderebilirsiniz. Ayrıcalıklar gibi teşvikler de müşterileri inceleme yazmaya teşvik edecektir. Son olarak, müşterilerinizden inceleme bırakmalarını istemenize olanak tanıyan ücretsiz bir uygulama arıyorsanız, bunu kullanmak isteyeceksiniz.
Müşterileri yorum bırakmaya teşvik etmek için ücretsiz, kullanımı kolay bir uygulama arıyorsanız Drive Business uygulamasını düşünün. Müşterilerin web sitelerinde inceleme yayınlamasına olanak tanır ve indirmek ücretsizdir. Uygulama ayrıca müşterilerinizden bir inceleme yazmalarını istemenizi sağlayacak bir sorumluluk reddi beyanı sunar. Bu güçlü araç, işletmeniz için daha fazla inceleme almanıza yardımcı olabilir. Ancak, elbette, çalışmasını sağlamanın en iyi yolu, mevcut müşterilerinizden bir inceleme yapmalarını istemektir.
Müşterilerinizi inceleme yazmaya teşvik etmenin birkaç nedeni vardır. Her şeyden önce, müşterilerinizle bir ilişki kuruyorsunuz. İkincisi, yeni müşteriler kazanıyorsunuz. Bu, müşteri tabanınızı geliştirmek ve markanızı geliştirmek için mükemmel bir fırsat. İşletmenizin itibarına ve Google’daki sıralamanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca yorumlarınızı tanıtarak daha fazla para kazanabileceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *