Hangi uygulamalar bize gerçek para veriyor?

By | March 21, 2022

App Store ve Google Play’den çeşitli para kazandıran uygulamalar indirilebilir. Hızlı paraya ihtiyacınız varsa, eşyaları rehine verebilir veya arkadaşlarınızdan ücretsiz para isteyebilirsiniz. Ancak, avans kredilerinin ve bireysel kredilerin iyi bir fikir olmadığını ve size gerçek para kazanma şansı vermediğini belirtmek önemlidir. Bu durumlarda size gerçek nakit ödeme yapan uygulamalara başvurabilirsiniz. İşte gerçek para kazanmanıza yardımcı olacak en iyi uygulamaların bir listesi.
En iyi para kazandıran uygulamalardan bazıları anket uygulamalarıdır. Bu anketler ekstra para kazanmanın harika bir yoludur. 10.000 $ nakit ödül için üç ayda bir yapılan çekilişe katılmanıza izin veriyorlar. Bu uygulamalar çok az zaman gerektirir ve ekstra para kazanmanın hızlı bir yoludur. En popüler anket uygulamalarından bazıları Opinion Outpost, Survey Monkey ve MarketPlace’dir. Bunlar gerçek para kazanmanın garantili yolları olmasa da mevcut gelirinizi tamamlamanın harika yollarıdır.
Anket uygulamaları, para kazanmanın bir başka popüler yoludur. Anketleri ve teklifleri kolaylaştırırlar ve banka hesabınıza aylık 15 ila 30 dolar ekleyebilirler. Blackout Bingo, klasik bingoyu bir hız ve beceri oyununa dönüştüren başka bir uygulamadır. Uygulamanın oynaması yaklaşık iki dakika sürer ve gerçek nakit ödüller kazanabilirsiniz. Bu uygulamalar herkes için olmayabilir, ancak denemeye değer. Çok fazla çaba harcamadan para kazanmakla ilgileniyorsanız, bu uygulamalara göz atın.
Birçok para kazandıran uygulama, hediye kartları veya PayPal nakit şeklinde ödüller sunar. Bedava parayı bir kez harcadığınızda, sonsuza dek gitti. Bazı uygulamalar ayrıca ücretsiz hisse senedi veya nakit sağlar. Bu, bir yuva yumurtası oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Örneğin, bir mikro yatırım uygulaması olan Acorns, yüzde yetmiş beş bonus sunuyor. Bu uygulamaların meşru olmadığını belirtmekte fayda var. Hepsi yasal olmadığı için bu uygulamalara kaydolurken dikkatli olmanız yardımcı olur.
Diğer uygulamalar pasif gelir için tasarlanmıştır. Bu uygulamalar fazla zamanınızı gerektirmez. İndirmeleri de kolaydır. En popüler olanları, TV şovları izlerken veya diğer görevleri yaparken para kazanmanıza izin veren Ibotta ve Robinhood’dur. Yalnızca çevrimiçi olarak para kazanıyor olsanız bile, bazı uygulamalar gerçek para sunmaz. Bu uygulamalardan bazıları yalnızca jetonla ödeme yapar. Hala herkes için değiller.
Harika bir para kazandıran uygulama, insanların eşya alıp satabileceği mahalleler için bir sosyal ağ olan Nextdoor’dur. Bölgenizdeki insanlar reklamlarınızı görebildiğinden, eşyalarınızı satmak kolaydır. Bir kumarbazsanız, Lucktastic oyunlarında büyük kazanma şansını seveceksiniz. Uygulama, hediye kartları için kullanabileceğiniz jetonları öder. Son olarak, hediye kartları sağlayan ve para kazandıran çeşitli uygulamaları kullanabilirsiniz.
Diğer birçok uygulama size gerçek nakit ödeme yapar. Örneğin, uygulama üzerinden alışveriş yaparak ve anket doldurarak biraz para kazanabilirsiniz. Bunlara ek olarak, diğer satın alımlardan bile para kazanabilirsiniz. Örneğin, akıllı telefonunuzda Ibotta’yı kullanmayı deneyin. Bazı uygulamaların tarayıcı uyumlu sürümleri de vardır. Ve alışveriş havasındayken, size ödeme yapan uygulamalarla para kazanmaya çalışın.
Anketlerden para kazanmanın basit bir yolunu arıyorsanız Swagbucks’ı deneyebilirsiniz. Bu para kazandıran uygulama, uygulamanın kullanıcıları arasında popülerdir. Farklı uygulama türlerine sahip kullanıcılara geri ödeme sağlar. Örneğin, ücretsiz bir hesaba kaydolarak gerçek para kazanabilirsiniz. Diğer modeller için, e-posta okuma ve ankete katılma gibi basit görevleri gerçekleştirerek gerçek para kazanmak için InboxDollars’ı kullanabilirsiniz.
Kumar oynamayı seviyorsanız, video oyunları oynamak için ödüller sunan bir geri ödeme uygulaması olan Mistplay’i deneyebilirsiniz. Bu uygulama Google Play Store’da 4,1 yıldız derecesine sahiptir ve kumar uygulamalarından gerçek para kazanmanın harika bir yoludur. Bunlarla, evinizden çıkmadan para kazanmak için uygulamayı kullanabilirsiniz. Yiyeceklerin fotoğraflarını çekmek için akıllı telefonunuzun kamerasını da kullanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *