dünyanın en çok indirilen uygulaması

By | March 20, 2022

İndirme sayısı açısından, dünya çapındaki en popüler uygulamaların pek çok ortak noktası vardır. İlk ikisi genellikle sosyal medya uygulamalarıdır. Aylık bir milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Facebook en üst sırada yer alıyor. WhatsApp, 1,2 milyardan fazla indirme ile yakın bir saniye. Snapchat ise sosyal ağlar için en popüler uygulamadır. Google Haritalar en popüler seyahat uygulaması iken, Amazon Prime Video favori müzik uygulamasıdır.
İkinci sırada yer alan uygulama, Resso adlı bir video paylaşım uygulamasıdır. TikTok’a ait uygulama Latin Amerika ve Hindistan’da ivme kazanıyor ve YouTube Music, Amazon Music ve SoundCloud’u çoktan geçti. Viber, Avrupa ve Kuzey Amerika’da anlık mesajlaşma konusunda WhatsApp’ı geride bıraktı. Uber üzerinden teslimatı ekledi. Dünyanın bir numaralı uygulaması Spotify. İndirme sayısına rağmen kısa süreliğine ilk 20’ye girebilmiştir.
Facebook, 2017’nin ilk birkaç ayında 130 milyondan 160 milyona yükselen amiral gemisi uygulamasıyla son birkaç ayda indirmelerinde bir artış gördü. Şirketin ayrıca 360 milyondan fazla toplam kullanıcısı var. Mesajlaşma açısından, Viber, Avrupa’da WhatsApp’a en popüler alternatif iken, LINE Kuzey Amerika’da daha yaygın. Spotify 2014’te ilk 10’da ilk sırada yer almasına rağmen henüz bir milyar indirmeyi geçemedi.
Uygulama İncelemeleri Yaz’ın yazarına inceleme başına ödeme yapılır. İncelemeyi yapan kişi, çeşitli Uygulamalar arasından seçim yapar ve ayrıntılı bir inceleme yazmak için bunları test eder. Site ayrıca 60 günlük para iade garantisi sunuyor, bu nedenle programı denemekte ve sizin için işe yarayıp yaramadığını görmekte özgürsünüz. Web sitesinin kullanımı kolaydır ve başlamanız için takip etmesi kolay bir sürece sahiptir. Ayrıca, sahibi anonimdir, bu nedenle paranızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
Uygulama İncelemeleri Yaz web sitesindeki kullanıcı kılavuzu faydalıdır. Site, tüm süreci basitleştiren adım adım rehberlik sağlar. Talimatlar açık ve takip etmesi kolaydır. Web sitesinde birkaç ek satış var, ancak çoğu isteğe bağlı ve ekstra maliyete değmez. Ayrıca, Yazma Uygulama İncelemeleri’nden para kazanmadan önce biraz SEO deneyimine ihtiyacınız olacağının farkında olmalısınız. Yine de, program fiyatına değer.
Uygulama İncelemeleri Yaz programı ClickBank aracılığıyla satılmaktadır. 60 günlük para iade garantisine sahiptir. Dezavantajı, açıkça ilan edilmemesidir. Ancak, kayıt işlemi basittir ve bir e-posta adresi ve isim isteyen bir form doldurmayı içerir. Bunu tamamladığınızda, satış sayfasına yönlendirileceksiniz. Daha sonra program için 27 $ ödemeniz gerekecek. Bu çok büyük bir miktar, ancak uygulamalarınızı tanıtmak için kullanabiliyorsanız buna değer.
Ürün nispeten yeni olduğu için ürünle ilgili çok fazla soru var. Harika bir fikir olmasına rağmen, bu programın bazı dezavantajları var. Bunlardan biri, incelemelerinizi arama motorlarında sıralama konusunda eğitim eksikliğidir. Uygulama İncelemeleri Yaz, size nasıl iyi bir inceleme yazacağınızı bile öğretmez. Ayrıca, çevrimiçi başarı için çok önemli olan SEO’yu nasıl yapacağınızı veya trafik çekmeyi öğrenemeyeceksiniz.
Web sitesinin üyelik bölümüne ek olarak, Uygulama İncelemeleri Yaz, kullanıcıların inceleme göndermelerine olanak tanır. Her inceleme en fazla 500 kelime içerebilir. Sitenin kullanımı temeldir ve süreç boyunca size üç adımda rehberlik eder. İlk olarak, bağlı kuruluş kimliğinizi kaydetmek için aktif bir internet bağlantısına ihtiyacınız olacak. Popüler bir uygulama için inceleme yazıyorsanız, uygulamanın Google için optimize edildiğinden emin olun. Optimize edilmemişse, kimse onu bulamaz.
Uygulama İncelemeleri Yaz, yüksek bir başarı oranına sahiptir. Bir yılı aşkın süredir buralardalar ve birçok memnun üyeye sahipler. Ayrıca, özel destek sunarlar. Programa girdikten sonra incelemeleriniz için para kazanabilirsiniz. Uygulamanın maliyeti 27 ABD dolarıdır ve 60 günlük para iade garantisi ile birlikte gelir. Bir uygulama incelemesi yazmanın herkes için bir iş olmadığını hatırlamak önemlidir. Bu yan koşuşturma, mobil cihazlarını kullanarak ek gelir elde etmek isteyenler için harika bir seçenek.
Başkalarının uygulamaları için yorum yazarak iyi bir gelir elde etmek mümkündür. Çok fazla çaba gerektirmez, ancak alanda belirli bir uzmanlık seviyesi gerektirir. İngilizce birkaç cümle yazabilmeniz ve ondan para kazanmadan önce belirli bir uygulamanın nasıl çalıştığını anlamanız gerekir. Yönergeleri dikkatli bir şekilde takip ederseniz, bu bir aldatmaca değildir. Ancak başlamadan önce, kullanıcının SSS bölümünü okumak ve ürünle ilgili bilgileri okumak için zamanınız olduğundan emin olun.
Uygulama İncelemeleri Yaz, bir aldatmaca değildir. Ne yaptığınızı bilmeniz gerekecek. Ancak inceleme yazmaya başlamadan önce yeterince para kazandığınızdan emin olun. Bu, daha fazla para kazanmanıza ve daha fazla özgürlük kazanmanıza yardımcı olacaktır. Ardından, daha fazla inceleme yapabileceksiniz. Ne kadar çok yorum yazarsanız o kadar iyi! Ve en iyi yanı, bu alanda uzman olmanıza gerek yok.
Bir uygulama için yorum yazarken, ürün hakkında yeterli bilgiye sahip olduğunuzdan emin olun. Belirli bir sektörde yeniyseniz, daha fazlasını öğrenmeyi gerektiren bir kariyer düşünebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *